Cleta introduced me to these cream cheese biscuits from Whole Foods' $9.99/pound breakfast bar.
I bought three pieces and ate half of one there. We ate it with a bit of butter while it was still hot! So ono!

The three were a total of .9 pounds and came out to $8.99, so around $3 each.

5 comments:
Oh my! Looks ono but kinda expensive. Maybe I will wait until Wednesday when the food bar is $2 less per pound.
looks ono!
Ooohhhh!!! Looks scrumptious!
Izsmom
Aunty, say what? Wednesdays? I didn't know that. Too bad it's not onTuesdays when it's Ross's senior day.
Kat, it's quite dense, so half at a time is good enough for me.
Izsmom, hope you get to try!
uuuuuuuuuuuuu i wanna try!
Post a Comment